Kaip atauginti blakstienas ir antakius?

Ar galima atauginti blakstienas ir antakius?

Vešlūs antakiai jau kuris laikas sugrįžę į madą, o tankios ir stiprios blakstienos visuomet prideda papildomo žavesio, tačiau tokia išvaizda gali pasigirti ne kiekviena. Nuo netinkamos priežiūros blakstienos tapo kur kas silpnesnės, o dažnai pešiojami antakiai auga kur kas lėčiau? Net ir šiose situacijose išeitis yra, tad kiekvienai, kuri nori atrodyti nepriekaištingai, pravertu žinoti, jog galima atauginti tiek antakius, tiek ir blakstienas.

Šiems tikslams pasiekti dažnai rekomenduojami liaudiški metodai – aliejai, įvairūs kompresai ir tam tikrų maisto produktų vengimas ar įtraukimas į kasdienės mitybos racioną. Vis dėlto, nustatyti tokių procedūrų veiksmingumą yra pakankamai sudėtinga, tad tuomet, kai norisi vešlesnių antakių ar tankesnių blakstienų, verčiau į pagalbą pasitelkti profesionalios kosmetikos priemones, kurios leis kur kas efektyviau pasiekti išties pastebimų rezultatų.

Specialūs blakstienų ir antakių auginimą skatinantys serumai sukurti taip, jog nekenktų veido odai ar akims, todėl pasirinkusios kokybiškus produktus, praturtintus naudingomis medžiagos, netruksite pastebėti pirmuosius išvaizdos pokyčius. Reguliariai naudojant šiuos serumus, blakstienos tampa tamsesnės, ilgesnės ir tankesnės, o antakiai auga kur kas greičiau ir vešliau, tad jeigu pavargote ieškoti tinkamiausių būdų padailinti savo išvaizdą, vertėtų išbandyti šiuos produktus. Tokiu būdu sustiprinsite plaukelių ar blakstienų struktūrą ir galėsite džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, tačiau tam taip pat prireiks šiek tiek papildomų pastangų.

Norint, jog po kurio laiko ir vėl netektų rūpintis tvirtų blakstienų ir vešlių antakių augimu, bent jau minimali jų priežiūra turėtų tapti kasdienės rutinos ritualu. Tuomet, kai siekiama atsiauginti antakius, rekomenduojama pačioms jų nepešioti ir apsišarvuoti kantrybe – jeigu antakiai itin pažeisti, šis procesas gali šiek tiek užtrukti. Kalbant apie blakstienas, kiekvieną vakarą reikėtų nepamiršti jų nuvalyti specialiomis priemonėmis ir verčiau vengti vandens ar muilo – šios paprastos taisyklės dažnai pamirštamos, todėl galiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip susigrąžinti tvirtas ir žavingai atrodančias blakstienas. Vis dėlto, elementarių taisyklių laikymasis ir veiksmingų blakstienų ir antakių auginimą skatinančių serumų naudojimas leis ir vėl džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje.