Anticeliulitiniai kremai

Kaip veikia anticeliulitiniai kremai kūnui?

Celiulitas ir apelsino žievelės oda kamuoja daugelį moterų – ši problema gali išryškėti bet kuriame amžiuje, tad nuo jos nėra apsaugota nei viena iš mūsų. Šioje kovoje į pagalbą dažnai pasitelkiami anticeliulitiniai kremai kūnui – kaip jie veikia ir ar iš tikrųjų verta juos naudoti?
Tam, kad būtų lengviau suprasti šių kremų veikimo principą, pirmiausia vertėtų išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių atsiranda celiulitas. Pagrindinė jo atsiradimo priežastis – riebalinėse ląstelėse atsiradę riebalai, vanduo ar kitų medžiagų perteklius, kurį lemia netinkama mityba, sėslus gyvenimo būdas, stresas ir kiti panašūs veiksniai. Logiška, jog tuomet pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį į tai, ką valgome ir stengtis kaip įmanoma daugiau judėti, tačiau kova su celiulitu bus veiksmingesnė tuomet, kai bus naudojami ir anticeliulitiniai kremai kūnui.
Juose esantys naudingi elementai padeda sunormalizuoti medžiagų apykaitą ir reguliuoja riebalų metabolizmą, todėl reguliariai naudojami anticeliulitiniai kremai padeda veiksmingai kovoti su apelsino žievelės sindromu. Šiuo atveju dažnai rekomenduojami tie produktai, kurių sudėtyje yra natūralūs augalų ekstraktai, pavyzdžiui – krūminės paprikos. Tokie anticeliulitiniai kremai kūnui suteikia dar daugiau naudingų medžiagų, praturtina ir pamaitina odą, todėl reguliariai juos naudojant, greitu metu pastebimi ir pirmieji džiuginantys rezultatai.
Kiti šiuose kremuose esantys komponentai taip pat padeda greičiau naikinti ramybės neduodantį riebalinį audinį – pašalina giliai besikaupiančius toksinus, suteikia stangrumo ir elastingumo, tad galiausiai celiulito pėdsakai ant kūno pradeda nykti. Rekomenduojama rinktis ir tokias priemones, kurios yra praturtintos įvairiais organizmui naudingais vitaminais, kurie pamaitins odą trūkstamomis medžiagomis.
Norint pasiekti išties akivaizdžių rezultatų, svarbu naudoti kokybiškas, profesionalias anticeliulitines priemones, kuriose nebūtų organizmui kenksmingų ar alergijas sukeliančių medžiagų. Tokiu būdu pavyks ne tik paspartinti efektyvų riebalų naikinimą, bet ir išvengti nemalonaus šalutinio poveikio.
Vis dėlto, norint greitai pastebti anticeliulitinių kremų naudą, teks pasitelkti ir papildomas priemones – šie produktai veiksmingiausi tuomet, kai yra naudojami kartu su specialiomis procedūromis ar derinami kartu su subalansuota mityba ir aktyviu gyvenimo būdu.