FREIHAUT profesionalios kosmetikos produktų linijos

Basicsproduktų linija skirta visų tipų, net ir pačios jautriausios odos prausimui, valymui ir šveitimui,  prieš bet kurią veido procedūrą salone, bei klientams namuose.

Balanced face

Balanced face – linija skirta labai riebios (spuoguotos, porėtos) arba išsausėjusios (suskeldėjusios, pažeistos) odos balansui atkurti. Biotechnologijų dėka aktyvūs ingridientai iš gamtos turi galimybę prasiskverbti ir veikti giliai, pašalindami problemos priežastį.

Hy+Biotechnologijų pagrindu sukurta drėkinanti – regeneruojanti produktų linija su gryna hialiurono rūgštimi. Ši linija išsiskiria tuo,  jog sudėtyje yra 3 skirtingų dydžių molekulinių svorių hialurono rūgšties molekulės. Didžiausio molekulinio svorio molekulės drėkina veido odą jos paviršiuje, vidutinio svorio molekulės odą drėkina viduriniajame sluoksnyje, o mažiausio molekulinio svorio hialurono rūgščių molekulės prasiskverbia į jungiamąjį audinį, jį užpildo, ir taip padeda sumažinti veido raukšles.

Citrus Care produktų linija, kurios pagrindas – micro kapsulėse patalpintas, itin stabilios formos vitaminas C. Intensyvus antioksidacinis, šviesinantis bei senėjimą stabdantis poveikis. Antioksidantų kompleksas neutralizuoja laisvųjų radikalų ląstelėms padarytą žalą. Sumažina naujų raukšlių susidarymą, drėkina, suteikia elastingumo, lygina odos spalvą, šviesina pigmentines dėmes ir užkerta kelią naujų susidarymui, suteikia odai jaunatviško švytėjimo ir padaro ją gyvybingesne.

Oxygen O2

Oxygen O2 sukurta paraudusiai ir jautriai odai, bei odai su išsiplėtusiais kapiliarais. Sudėtyje esantis deguonis padeda veido odą prisotinti deguonimi,  pagerinti kraujo cirkuliaciją, todėl  veido oda tampa švari ir gyvybinga, mažėja raukšlių gylis, o aktyvusis  laboratorijose sukurtas ingridientas Telangyn™ – tai tetrapeptidas, kuris sumažina epidermio nervinių galūnėlių dirglumą bei nuramina uždegimą, taip pat slopina tirozinazę stiprindamas kapiliarų sieneles, bei lėtina senėjimo procesus.

White Tea

Anti-aging – stangrinanti, senėjimo procesus lėtinanti produktų linija.  Tai tarsi „nemirtingumo eliksyras“, kurio pagrindinės sudedamosios medžiagos yra baltoji arbata ir naujausių technologijų dėka laboratorijoje išgautas Neodermyl®aktyvusis ingridientas. Baltoji arbata – tai daugiausiai antioksidacinių savybių turintis natūralus ingridientas. Neodermyl® – laboratorijoje sukurtas natūralus aktyvusis ingridientas, kuris skatina I ir III tipo kolageno ir elastino regeneraciją be jokių injekcijų.  Aktyvusis Neodermyl® ingridientas yra laimėjęs aukso medalį Kosmetikos Inovacijų srityje.

ALPHA

ALPHA plataus panaudojimo rūgščių komplekas, tai puikus alfa ir beta hidroksido rūgščių derinys, kuris padeda atlikti gilų odos šveitimą ir taip atnaujinti ląsteles, lyginti randuotą odą ir stabdyti spuogų atsiradimą.

REDUCEL

Reducel kūno priežiūros linija, skirta odos stangrinimui, kovai su celiulitu ir strijomis. Tai inovacinė ir pirmoji neurokosmetikos produktų linija, kuri sukurta naudojant moderniausias, aukštųjų technologijų veikliąsias medžiagas. Ši produktų linija padeda pertvarkyti ląstelių medžiagų apykaitą, tokiu būdu pašalinami riebalai bei tonizuojami raumenys. Garantuojamas ilgai išliekamas ir greitas rezultatas.

Sun Touch

Produktų linija, kurią sudaro nuo saulės ir senėjimo apsaugantys kremai su  UVA/UVB filtrais, dideliu spektru, garantuotai odos priežiūrai ir apsaugai nuo trumpo ar ilgo laikotarpio žalos, kurią sukelia saulės spinduliai.